2022 Vermut Fiyatları (Yeni En Güncel Fiyat Listesi)

23.05.2022
1.563
A+
A-

2022 Vermut Fiyatları

Ekonomik çalkantılar birçok alanda fiyat artışına neden olduğu gibi vermut fiyatlarını da etkiledi. Alkollü içecekler arasında fazlasıyla talep gören vermut da  bu zamlardan nasibini  aldı. Enflasyonun yükselmesi alkollü içeceklerde bugüne kadar hiç denk gelinmemiş fiyatları gözler önüne serdi. Bizlerde son zamanlarda sürekli değişen fiyatlar nedeniyle güncel vermut fiyatlarının listesini sizler için hazırlama ihtiyacı hissettik. Peki, ekonomideki bu çalkantılı grafik nedeniyle 2022 güncel vermut fiyatları ne kadar arttı?

Vermut Fiyatları

Vermut Fiyatları

Alkollü içecekler tüketenlerin merak konusu olan vermut fiyatları ne kadar oldu? Alkollü içeceklere gelen son zamdan sonra güncel vermut fiyatlarında özel tüketim vergisi de ÖTV’de kat ve kat arttı. Alkollü içeceklerden olan vermut da %28 oranında KDV kesintisi ile 2022 vermut fiyatlarına katıldı. Perakende satış piyasasında vermutta %3 ile %4 oranında zamlar eklenmiş oldu. Markalarına göre vermut fiyatları 75 CL ne kadar arttı? 2022’nin en güncel vermut fiyatlarını araştırdık ve yine sizler için en güncel vermut fiyat listesini dizayn ettik. Dilerseniz, Martini Markalara göre vermut fiyatı ne kadar artış gösterdi ve son zamdan sonra hangi marketlerde ne kadara satışa sunulduğunu bir alt başlıktan öğrene bilirsiniz.

Vermut Fiyat Listesi 2022

Martini, martini rosso, martini extra dry, martini bianco vermut markaları ve martini çeşitlerini yukarıda da bahsini verdiğimiz %3 ile %4 zamlar eklenmiş haliyle alkol satışı yapan merkezlerde satışa sunulmaktadır. Güncel vermut fiyatları ve martini fiyatları il ve ilce olmak üzere tekel bayi, büfe, migros, şok, carrefour, diasa, kipa gibi alkol satışı yapan marketlerde de verdiğimiz zam yüzdeleri göz önünde bulundurularak piyasaya sunulmuştur. 2022 vermut fiyatları bu satış merkezlerinde maksimum %4 zam oranını aşmayacak şekilde fiyat değişikliği gösterecektir.

Vermut Fiyatları Migros

Vermut Fiyatları Migros

DİKKAT: Aşırı alkol tüketimi karaciğere ve beyne ciddi zarar verir. Alkol ve benzeri içecekler vücudumuzda kalıcı hasarlar oluşturur ve eski sağlığımızı geri kazanmamızı neredeyse imkansız kılar. Karaciğerin iflasına neden olan alkollü içecekler aynı zamanda da beyin hücrelerinin hızla ölümüne neden olur.

Martini Fiyatları

2022 güncel vermut fiyatları ve martini fiyatlarını piyasada 95-135 TL aralığında bulabilirsiniz. Martini Extra Dry 75 CL Vermut fiyatları yaklaşık 135-140 TL arasında satışa sunulmaktadır. Martini Rosso 75 CL Vermut fiyatları ise 120-135 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yine aynı şekilde Martini Bianco 75 CL  Vermut fiyatları da 90-120 TL arasında değişiklik gösterebilir.

NOT: Vermut fiyatları perakende satış fiyatlarından oluşturulduğu için bizim verdiğimiz fiyat aralığı da martini fiyatları güncellendiğinde doğal olarak değişecektir.

Evet, bugün sizlerle 2022 vermut fiyatlarını ve martini fiyatlarını paylaştık. En güncel fiyatlarla bu yazımızı sizler için oluşturduk. Dilerim, hazırlamış olduğumuz 2022 vermut fiyatları adlı bu yazımızdan sizlerde memnun kalmışsınızdır. Bir sonraki anlatımımızda tekrar görüşmek ümidiyle, sağlıcakla kalın.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.